mapa serwisu
zaloguj się - załóż konto
 Jesteś w >> Laboratorium > Badania 

  Badania Kontakt Zasoby Regulamin Materiały Biblioteka Testów  

Badania

Projekt COGNIFIC

Po długim czasie oczekiwania możemy wreszcie rozpocząć badania, podjęte przy okazji realizacji programu rehabilitacyjnego "Droga do sprawności" (strona programu).
Dla przypomnienia: celem badań jest określenie poziomu funkcjonowania poznawczego w wy­branych sferach osób po udarze mózgu lub ze stwardnieniem rozsianym. Badania prowadzone będą w siedzibie firmy Technomex (https://technomex.pl/) w okresie do końca roku 2019. Opie­kę merytoryczną nad projektem sprawują dr Anita Gałuszka, mgr Krystyna Buszman i dr Maciej Janowski we współpracy z dr. Pawłem Dobrakowskim.
Obecny turnus rehabilitacyjny trwa od kwietnia do czerwca i obejmuje 30 osób. W tym czasie po­winniśmy przebadać wszystkich uczestników. Przykładowe godziny obecności pacjentów, znaj­dziecie Państwo tutaj: harmonogram.
Aby przeprowadzić badanie musimy najpóźniej tydzień wcześniej poinformować organizatorów, żeby przekazali informację pacjentom i transportowi.
Przed realizacją badania konieczne jest przećwiczenie procedury. Proszę zapisać się na odpowied­nie dla Państwa terminy w pliku:
zapisy
Na zielono zaznaczone są godziny, w których nie będzie problemu z dostępem do Laboratorium. W optymalnych warunkach trening odbywa się w parze: jedna osoba bada, druga poddaje się procedurze, a następnie zmiana. Przewidywany czas jednego badania: około godziny. Dysponu­jemy obecnie dwoma zestawami, więc w jednym czasie mogą zapisać się 4 osoby. Gdy rozpocz­niemy badania, przynajmniej jeden zestaw pojedzie do Gliwic; proszę to uwzględnić przy pla­nowaniu treningu pod koniec maja.
Osoby, które bardzo chcą się zaangażować, a nie mogły uczestniczyć w spotkaniu organizacyjnym, proszę o kontakt na adres
psychlab@us.edu.pl

W razie wątpliwości proszę o kontakt ze mną lub z panem Sieliwończykiem w Laboratorium.Maciej Janowski

26.04.2018


Instytut Psychologii UŚ ul. M. Grażyńskiego 53 40-126 Katowice tel. (32) 3599 739 e-mail ips@us.edu.pl

Administracja serwisem: mgr Michał Brol, mgr Olga Tadla


Instytut Psychologii