mapa serwisu
zaloguj się - załóż konto
 Jesteś w >> Instytut > Pracownicy > Moroń > Atrakcyjność interpersonalna 

  Kontakt i dojazd Władze i struktura Pracownicy Fotoreportaże Dla Pracowników Spacer po Wydziale Tła do prezentacji Logotypy Historia Instytutu Zakład Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną  

dr Marcin Moroń

Zakład Psychologii Społecznej i Środowiskowej

asystent


E-mail: --
Pokój: 240
Terminy dyżurów:
wtorki, 10.00 - 13.00
czwartki, 15.00 - 17.00.

UWAGA
W czwartek, 20.09., nie odbędzie się dyżur dydaktyczny z powodu wyjazdu na konferencję. Termin dodatkowego dyżuru to środa, 19.09. w godzinach: 9.00 - 11.00.


Po uprzednim kontakcie mailowym możliwe jest uzgodnienie innego terminu spotkań/konsultacji. W razie trudności związanych z funkcjonowaniem poczty uniwersyteckiej (us.edu.pl), proszę o korzystanie z adresu: moron.marcin@gmail.com.
Moroń_2105-003.jpgInne materialy


Stosowana psychologia społeczna Komunikacja interpersonalna Atrakcyjność interpersonalna Psychologia społeczna Laboratorium Umiejętności Społecznych Trening interpersonalny (Doradztwo filozoficzne i coaching) Analiza transakcyjna (Doradztwo filozoficzne i coaching) Psychologia społeczna (Komunikacja perswazyjna i kryzysowa) Psychologia pozytywna Interpersonal communication (for foreign students)

Atrakcyjność interpersonalna

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdziecie Państwo program zajęć przedmiotu fakultatywnego F6 Atrakcyjność interpersonalna dla obu trybów studiów. Treści zajęć odnajdziecie Państwo w prezentacji, która można pobrać po kliknięciu TUTAJ.

Najbliższe zajęcia poświęcimy na analizę zagadnień związanych z atrakcyjnością sygnałów inteligencji i osobowości. Proszę czytać tekst z tematu 6 - wątki połączymy w ćwiczeniach.

Poniżej znajdziecie Państwo tekst dotyczący naszej ostatniej dyskusji o postrzeganiu twarzy jako specyficznego bodźca.

Zapraszam do korzystania,
Marcin Moroń

05.12.2017

Atrakcyjność interpersonalna_program zajeć_2017_2018.pdf

Artykuł przeglądowy o percepcji twarzy u dzieci - fpsyg-06-00969.pdf

Atrakcyjność interpersonalna_zagadnienia_stacjonarne.doc

F1_Kolokwium_wyniki_20122017.docInstytut Psychologii UŚ ul. M. Grażyńskiego 53 40-126 Katowice tel. (32) 3599 739 e-mail ips@us.edu.pl

Administracja serwisem: mgr Michał Brol, mgr Olga Tadla


Instytut Psychologii