mapa serwisu
zaloguj się - załóż konto
 Jesteś w >> Student > Choice to Choose 

  Pierwszy rok Wsparcie i rozwój Dziekanat Erasmus + MOST Koła Naukowe Samorząd Studencki Staże i praktyki Wolontariat - Pomoc Ofiarom Przestępstw Choice to Choose Hospicjum PROJEKTOR  

Choice to Choose

Chcesz pomagać dzieciom w trudnej sytuacji życiowej? Chcesz nabrać doświadczenia w pracy na rzecz kultury i sztuki? Chcesz, by Twoja praca przyniosła jakiś wymierny rezultat? Zostań wolontariuszem fundacji "Choice to Choose" i pomóż nam zorganizować warsztaty projektowania wydawnictw dla dzieci przebywających w szpitalach w Chorzowie i Sosnowcu!

O warsztatach
Warsztaty projektowania wydawnictw dla dzieci przebywających w szpitalach odbywać się będą w maju w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii oraz Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Podczas trwających około 1,5 h zajęć dzieci dowiedzą się, na czym polega projektowanie okładek oraz będą miały okazję współtworzyć okładki do kompilacji "Sealesia 3", która zostanie wydana w czerwcu 2013 roku. Dzięki temu ich praca będzie miała konkretny rezultat – staną się projektantami okładek płyty, która faktycznie zostanie wydawana z ich ilustracjami! Wy również zyskacie, ponieważ będziecie mieli okazję wziąć udział w szkoleniu z projektowania wydawnictw, które przeprowadzi uznana projektantka Marta Frank.

Kogo szukamy?
Poszukujemy wolontariuszy w wieku od 18 do 100 lat, którzy chcieliby pracować z dziećmi oraz chcą stworzyć z nimi coś znaczącego, z czego wszyscy będą dumni. Zadaniem wolontariuszy będzie prowadzenie zajęć dla dzieci przebywających w szpitalach w Chorzowie i Sosnowcu w okresie 6.05. – 31.05.

Co oferujemy w zamian?
- umowę wolontariacką
- szkolenie z projektowania wydawnictw przeprowadzone przez uznaną projektantkę Martę Frank
- referencje po zakończonej współpracy
- udział w ciekawym projekcie, którego wymierne rezultaty zostaną wydane w formie płyty
- cenne doświadczenie w pracy na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej oraz w pracy na rzecz kultury i sztuki

Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń lub napisz do nas:
533 77 69 77 lub magda@falami.pl

28.04.2013


Instytut Psychologii UŚ ul. M. Grażyńskiego 53 40-126 Katowice tel. (32) 3599 739 e-mail ips@us.edu.pl

Administracja serwisem: mgr Michał Brol, mgr Olga Tadla


Instytut Psychologii