mapa serwisu
zaloguj się - załóż konto
 Jesteś w >> Student > Erasmus + > Program Buddy 

  Pierwszy rok Wsparcie i rozwój Dziekanat Erasmus + Program Buddy Spotkania informacyjne dotyczące programu Erasmus+ Rekrutacja na studia w roku akademickim 2019/2020 Rekrutacja na studia w roku akademickim 2018/2019 WYNIKI REKRUTACJI na rok 2018/2019 Psychology of Entrepreneurship MOST Staże i praktyki Wolontariat - Pomoc Ofiarom Przestępstw Hospicjum PROJEKTOR  

Program Buddy

Drodzy studenci, 


Rozpoczynamy nową rekrutację do Projektu Buddy w sekcji ESN UŚ Katowice


   • Czym jest program Buddy? Jest to wyjątkowa możliwość do poznania studentów przyjeżdżających na naszą uczelnie z całego świata oraz do nawiązania znajomości na całe życie. 


   • Na czym polega bycie Buddym? Buddy przede wszystkim pomaga w zaznajomieniu się z nowym środowiskiem i miastem, dostaniu się z lotniska do miejsca zamieszkania studenta zagranicznego, sprawach urzędowych i związanych z uczelnią oraz wsparcie mentalne. Jest to niezwykłe doświadczenie umożliwiające zawieranie nowych znajomości i przyjaźni oraz nabycia umiejętności płynnego posługiwania się językiem!


 


Jeśli jesteś zainteresowany/a zachęcamy do zarejestrowania się na platformie Buddy Program: https://uskatowice.broaddy.com/login oraz wypełnienia formularza  do 10 września 2019r (żeby uzyskać autoryzację na platformie wymagane jest wypełnienie formularza!)


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą mailową: buddy.uskatowice@esn.pl 


 


 


Z poważaniem,


Klaudia Pustuł
+48 786 240 999


Buddy Programme Coordinator,


Member of Audit Committee 


buddy.uskatowice@esn.pl


-------


ESN Uniwersytet Śląski  1. Bankowa 12


40-007 Katowice

14.08.2019

Buddy.pdfInstytut Psychologii UŚ ul. M. Grażyńskiego 53 40-126 Katowice tel. (32) 3599 739 e-mail ips@us.edu.pl

Administracja serwisem: mgr Michał Brol, mgr Olga Tadla


Instytut Psychologii